Výsledky vyhledávání

Nalezeno záznamů: 4
Váš dotaz: Hesla = "veřejná aukce"
  1. Názvové údajeKatalog der Kunstsammlung der verstorbenen Herrn Herrmann Sax in Wien
    Záhlaví-akce LXXXIX. Kunst-Auction von H. O. Miethke in Wien Collection des verstorbenen Herrn Herrmann Sax in Wien (Künstlerhaus, Wien)
    Další autoři Borovský, František Adolf, 1852-1933 (Dřívější majitel) (Autor podpisu)
    Miethke, Hugo Othmar, 1834-1911 (Autor úvodu atd.)
    Karásek ze Lvovic, Jiří, 1871-1951 (Autor podpisu)
    Korp. H. O. Miethke (aukční agentura) (Nakladatel, vydavatel)
    K. u. k. Hofbuchdruckerei Carl Fromme (Wien)
    NakladatelIn Wien : H. O. Miethke, 1893
    Výrobce(K. u. k. Hofbuchdruckerei Carl Fromme)
    Rozsah104 s. : il.
    Klíčová slova rakouská literatura * aukce * aukční katalog * veřejná aukce * katalog
    Počet ex.1, z toho volných 1
    Druh dok.monografie
    SignaturaKaG XVII A 55
  2. Názvové údajeDie Kunstauktion : Licht- und Schattenseiten des Versteigerungswesens des Versteigerungswesens im Kunst- und Antiquitätenhandel für Käufer und Verkäufer / Kurt Mühsam
    Osobní jméno Mühsam, Kurt, 1882-1931 (Autor)
    Další autoři Verlag für Kunstwissenschaft (Nakladatel, vydavatel)
    NakladatelBerlin : Verlag für Kunstwissenschaft, 1923
    Rozsah186 stran : ilustrace
    Klíčová slova německá literatura * aukce * knižní aukce * veřejná aukce
    Počet ex.1, z toho volných 1
    Druh dok.monografie
    SignaturaKaG IV A 56
  3. Názvové údajeKunst-Auktion im Dorotheum : Katalog sehr kostbarer Farbendrucke, Schabkunstblätter und schwarzer Kupferstiche der englischen, französischen und deutschen Schule aus dem XVI. bis Anfang des XIX. Jahrhunderts, ferner sehr seltener Porträts berühmter Persönlichkeiten, sehr gesuchter Städteansichten, sehr interressanter Viennensia (Ansichten, eine Folge ganz besonders seltener Löschenkohl -Blätter, 3 Blatt aus der großen Praterfahrt von bensa, Volkstypen, Theatralia etc.), prächtiger millitärischer und schöner historischer Blätter, alter Pergamentmalereien, Oelgemälde und Aquarelle Alt-Wiener Meister etc. etc. aus Wiener Privatbesitz und ausländischem Adelsbesitz
    Korp. Dorotheum (Wien, Rakousko) (Nakladatel, vydavatel)
    NakladatelWien : Dorotheum, 1913
    Rozsah131 s., [14] l. obr. příl. : il.
    Klíčová slova německá literatura * aukce * aukční katalog * veřejná aukce * katalog
    Počet ex.1, z toho volných 1
    Druh dok.monografie
    SignaturaKaG XVIII A 280
  4. Názvové údajeSigners of the Declaration of Independence Letters and Documents : Exhibition and sale at the Parke-Bernet Galleries, New York
    NakladatelNew York : Printing-Admiral Press, 1967
    Rozsah54 s. : faks
    Klíčová slova americká literatura * autografy * rukopisy * osobnosti * USA * aukční katalog * veřejná aukce * r. 1967
    Počet ex.1, z toho volných 1
    Druh dok.monografie
    SignaturaC12d 245

  Tyto stránky využívají soubory cookies, které usnadňují jejich prohlížení. Další informace o tom jak používáme cookies.