Počet záznamů: 1

XVI=16. knižní aukce

  1. Názvové údajeXVI=16. knižní aukce : Pro každého něco : 2.-4. listopadu 1928 : hotel "Beránek" na Král. Vinohradech, Tylovo náměstí / [sestavil Karel Zink ; obálku řezal do linolea Alois Moravec]
    Záhlaví-akce XVI=16. knižní aukce (Pro každého něco) (2.-4. 11. 1928 : Hotel Beránek, Praha, Česko)
    Další autoři Zink, Karel, 1889-1975 (Nakladatel, vydavatel) (Sestavovatel, kompilátor)
    Moravec, Alois, 1899-1987 (Autor obálky)
    Korp. Dr. Ed. Grégr a syn (nakladatelství) (Tiskař)
    Karel Zink (Praha, Česko) (Nakladatel, vydavatel)
    Další var.názvyPro každého něco
    NakladatelPraha : Karel Zink, 1928
    Výrobce(Dr. Ed. Grégr a syn)
    Rozsah51 s. : il.
    ISBNbrož.
    Země vyd.Česko
    Jazyk dok.čeština
    Poznámky Zdobená obálka Aloise Moravce. - Na obálce aukční podmínky a reklamy. - Jako frontispis reprodukce grafiky V. H. Brunnera Don Quijot z knihy V. Dyka Zmoudření Dona Quijota. - Další černobílé ilustrace a faksimile rukopisů v textu. - Obsahuje seznam dražených položek.
    Anotace(katkg)
    Druh dok.monografie
    Obálkový názevXVI=16. aukce Zinkova : Pro každého něco
    Klíčová slova česká literatura * katalog * rukopisy * staré tisky * bibliofilie * aukce * stol. 20., léta 20. * katalog knih * vzácné tisky * aukční katalog * autografy spisovatelů * aukční katalog knih * r. 1928 * bibliofilská vydání * bibliofilské tisky * dedikace * věnování
    MDT821.162.3 * (083.82) * 091 * 090.1 * 01 * 094.1 * 017.3 * (0.027.6)
    Uživatelské pole PNPSignatura KaG XVII B 30/16: Původní brož, obálka zachována, ale zcela oddělena od knižního bloku. - Poškozený stav.
    Počet ex.1, z toho volných 1
    SignaturaPřír.čísloLokaceInfo
    KaG XVII B 30/1600xxx/KAGSbírka

Počet záznamů: 1

  Tyto stránky využívají soubory cookies, které usnadňují jejich prohlížení. Další informace o tom jak používáme cookies.