Počet záznamů: 1
Knižní aukce (Od obrození k Moderní revui) ((<XIX=19>. stol. českého písemnictví))
Jméno akce Knižní aukce (Od obrození k Moderní revui) ((XIX=19. stol. českého písemnictví)) (3. - aukce 6.-7. 3. 1926 : Beránkův hotel, Praha, Česko) Zdroj inf. III=3. knižní aukce (katalog) Uživatelské pole PNP Třetí knižní aukce pořádaná antikvářem Karlem Zinkem nabízela tituly z celého devatenáctého století, z knihoven čtyř sběratelů (mj. A. Z. a dr. F. Š.) a dodatkem korespodence z pozůstalosti Františka Stulíka, obchodníka z Českých Budějovic (zemřel 28. 1. 1980), a konala se 6. a 7. března 1926 v Beránkově hotelu v Praze. Odkazy (1) - Monografie
Počet záznamů: 1